1988 - Frankrig - AFA 2760U - Frimærke - Postfrisk
2,20 fr Jean Monnets Utakket . Yvert 28 €
Sluttet | 02-05-2024 21:01:06 |
Vindende bud: | DKK 25,00 |
Bud historik: | 1 bud |
Fragtgebyr (7 gram)
Lot: 6811 (24276)