1945 - Tyske lokaludgaver - Michel 8y - Frimærke - Stemplet

6 pf. sort/opal-grønt papir. Signeret Thom BPP. Michel 240€

Tid tilbage:Auktionen er afsluttet
Sluttet22-11-2018 18:00:00
Start bud:DKK 300,00
Eftersalg slutter:13-12-2018 16:00:00 (1 dage 15 timer )
Køb dette lot på eftersalget for DKK 375,00
Inkluderer gebyrer (25 %)
Fragtgebyr (6 gram)

Lot: 2867 (101149)