1862 - Luxembourg - AFA 23, a - Frimærke - Stemplet
40nc. orange og matorange. Begge sign. AFA 1400,-
Sluttet | 04-07-2019 20:15:15 |
Vindende bud: | DKK 100,00 |
Bud historik: | 7 bud |
Fragtgebyr (17 gram)
Lot: 5441 (602106)