1851-2015 - Danmark - Frimærke - Stemplet
Samling. Tyndt besat samling opsat i 3 LUX Leuchtturm album i smukke KABE springbind (det ene med lettere slitage/patina). Sælges hovedsageligt som tilbehør.
Sluttet | 03-02-2020 12:41:38 |
Start bud: | DKK 600,00 |
Bud historik: | 0 bud |
Fragtgebyr (7700 gram)
Lot: 1544 (951119)