Kære kunde. Husk vi holder altid lukket fredage efter afsluttet torsdags auktion.

Mvh AZ-frimærkeauktioner

Tyske Småstater - Frimærke - Stemplet

Württemberg og Thurn & Taxis. Klassisk planche, inkl. bedre mærker og flere pænt stemplet. 3. sidste mærke er uden skjulte fejl og mangler!

Tid tilbage:Auktionen er afsluttet
Sluttet10-09-2020 18:00:00
Start bud:DKK 600,00
Eftersalg slutter:24-09-2020 16:00:00 (1 dage 2 timer )
Køb dette lot på eftersalget for DKK 750,00
Inkluderer gebyrer (25 %)
Fragtgebyr (80 gram)

Lot: 1285 (701814)