1907 - Danmark - AFA AV 9x - Frimærke - Stemplet
5 kr. rød/grøn med variant afskåret SV hjørne. AFA 900.-
Sluttet | 21-07-2021 16:40:23 |
Start bud: | DKK 150,00 |
Bud historik: | 0 bud |
Fragtgebyr (8 gram)
Lot: 1062 (315936)