Kære kunde. Fredag efter endt auktion vil forretningen være lukket for personlig betjening, da vi har travlt med at pakke jeres varer og få dem sendt ud i god ro og orden. Med venlig hilsen AZ

1950 - Ungarn - AFA 1079A - Frimærke - Postfrisk

60ft. brun/rød Barnets Dag med fejltryk meget sjældent.

Tid tilbage:Auktionen er afsluttet
Sluttet01-12-2022 18:00:00
Start bud:DKK 4.000,00
Eftersalg slutter:15-12-2022 16:00:00 (9 dage 5 timer )
Køb dette lot på eftersalget for DKK 5.000,00
Inkluderer gebyrer (25 %)
Fragtgebyr (17 gram)

Lot: 1704 (657264)