Kære kunde. Fredage efter auktion er vi travlt optaget af at pakke jeres køb, således at lot ikke kan afhentes i butikken før mandag. Med venlig hilsen A-Z

1939 - Tysk Rige - AFA 697-08 - Frimærke - Postfrisk

3+2 - 25-15 pf. Postvæsnets jubilæum sæt. AFA 700.-

Sluttet 20-01-2022 21:32:30
Vindende bud: DKK 65,00
Bud historik: 7 bud
Fragtgebyr (10 gram)

Lot: 6125 (660982)