1938 - Sverige - AFA 256B--256Ch+256Cv-256B - Frimærke - Stemplet
5 øre grøn Gustav V. To forskellige parstykker. AFA 900.-
  • Lot: 5728
DKK 55,00
2000 - Sverige - AFA 2089 - Frimærke - Stemplet
50 kr. miniark Slania udgave 1000. 5 lux stemplede miniark. AFA 1000.-
  • Lot: 5729
DKK 45,00
2003 - Sverige - AFA 2288 - Frimærke - Stemplet
40 kr. Den Hellige Birgitta 5 LUX stemplede miniark. AFA 700.-
  • Lot: 5730
DKK 40,00
Antal bud 3
2004 - Sverige - AFA 2357 - Frimærke - Stemplet
5.50 kr Elvis i 9 ark.
  • Lot: 5731
DKK 35,00
Sverige - Frimærke - Stemplet, Postfrisk, Ustemplet
Restsamling opsat i SAFE album. En del mærker - inkl. bedre - mange dog oxiderede. Se foto!
  • Lot: 5732
DKK 3.500,00
Antal bud 25
Sverige - Frimærke - Stemplet
Skotøjsæske med svenske bundter. Lige under 10 kg. RIGTIG mange bundter!
  • Lot: 5733
DKK 350,00
Antal bud 18
2018 - Sverige - AFA 3202 - Frimærke - Postfrisk
Europa. Broer. Signeret af Kunstneren.
  • Lot: 5734
DKK 25,00
Sverige - Frimærke - Stemplet
Hæfteblokke planche med div.
  • Lot: 5735
DKK 60,00
Antal bud 6
Sverige - Frimærke - Stemplet
Miniark 6 stk. div.
  • Lot: 5736
DKK 30,00
Sverige - Frimærke - Stemplet
Hæfteblokke planche med div. stor AFA værdi.
  • Lot: 5737
DKK 65,00
Antal bud 6
Sverige - Frimærke - Stemplet
Planche med div. stemplede hæfteblokke.
  • Lot: 5738
DKK 25,00
Sverige - Frimærke - Stemplet
Hæfteblokke planche med div. stemplede.
  • Lot: 5739
DKK 40,00
Sverige - Frimærke - Stemplet
Planche med forskellige blokke, hæfter og sammentryk.
  • Lot: 5740
DKK 40,00
Sverige - Frimærke - Stemplet
  • Lot: 5741
DKK 30,00
Sverige - Frimærke - Stemplet
  • Lot: 5742
DKK 30,00
Sverige - Frimærke - Stemplet
  • Lot: 5743
DKK 30,00
Sverige - Frimærke - Stemplet
  • Lot: 5744
DKK 25,00
Sverige - Frimærke - Stemplet
  • Lot: 5745
DKK 25,00
Sverige - Frimærke - Stemplet
Planche med forskellige sammentryk. pænt stemplet.
  • Lot: 5746
DKK 40,00
Antal bud 3
Sverige - Frimærke - Stemplet
  • Lot: 5747
1872 - Norge - AFA 17 - Frimærke - Stemplet
2 sk. ultramarin AFA 500.-
  • Lot: 5748
DKK 40,00