1929 - Albanien - AFA 237-43 - Frimærke - Ustemplet
Luftpost sæt. Alle er signeret. AFA 14.400,-
Sluttet | 24-10-2019 20:52:15 |
Vindende bud: | DKK 900,00 |
Bud historik: | 14 bud |
Fragtgebyr (17 gram)
Lot: 5589 (602555)