1864 - Danmark - AFA 11v, 11 - Frimærke - Stemplet
2 skilling blå i parstykke. Venstre mærke med AFA variant 11z, højre mærke med blindtak, men mangler NØ hjørnetak.
Sluttet | 06-06-2019 18:00:00 |
Vindende bud: | DKK 150,00 |
Bud historik: | 1 bud |
Fragtgebyr (9 gram)
Lot: 1139 (200744)