1924 - Danmark - AFA 132-43 - Frimærke - Postfrisk, Ustemplet
Postvæsenets 300-års jubilæum. 4-blok sæt "fjender" 10 øre er postfrisk. AFA 750,-
Sluttet | 19-05-2019 12:58:00 |
Start bud: | DKK 80,00 |
Bud historik: | 0 bud |
Fragtgebyr (17 gram)
Lot: 1869 (670880)