1941 - Estland - Frimærke - Ustemplet
Tysk post i Estland. 2 k. grøn. Overtrykt Eesti Post. Sign. NEMVALZ
Sluttet | 21-09-2023 20:09:36 |
Vindende bud: | DKK 75,00 |
Bud historik: | 6 bud |
Fragtgebyr (10 gram)
Lot: 6046 (109120)