1945 - Denmark - AFA 290x - Stamp - Stamped
10 øre violet Chr. X. 75 års fødselsdag AFA variant 290x: Afskåret 0 LUX stemplet KØBENHAVN OMK. 15-1-1946.
Bidding has ended on this item.
Ended | 06/04/2023 19:13:06 |
Winning bid: | DKK 25.00 |
Bid history: | 1 bids |
Shipping fee (10 gram)
Afhentes i Butik: DKK 0.00
Lot: 5481 (342802)